Ons bestuur

T.C. Berkenbos stelt haar bestuur met hun taakverdeling voor:

Voorzitter:

algemene leiding TC Berkenbos

Dominic Vogels                       

0497 51 24 92               

dominic.vogels@sbdinc.com

———————————————————————————————–Ondervoorzitter:

vervangt voorzitter bij diens afwezigheid, boekhouding, financiële verrichtingen

Eddy Hermans                           

0473 75 88 10                          

Hermans.ed@skynet.be  

———————————————————————————————-Secretaris:

ledenadministratie, organisatie tornooi, coördinatie met Tennis Vlaanderen

Jessy Hermans

0494 13 98 43

jessy.hermans@hotmail.com

——————————————————————————————-      

Leden:

accommodatie beheer

Gert Rogiers                              

0494 10 24 07

Gert.Rogiers@telenet.be

organisaties, verhuur accommodatie

Gert Vanbockryck                    

0477 39 76 29                           

gert.vanbockryck@telenet.be

organisaties               

Paula Put                                   

011 42 76 24                 

carrosserie.lemmens@skynet.be

sponsoring, organisaties                           

Mieke Liberloo                         

0472 59 03 55                  

miet.liberloo@hotmail.com

organisaties, clubboekje

Sabine Gybels                           

0478 20 89 80

gybelssab@hotmail.com

verantwoordelijke Padel

Jochen Klingeleers                   

0485 81 24 40

jochen@beweegcoach.net

Christophe Beelen                

0475 92 19 87

Christophebeelen@yahoo.com